O NAS

Wolimy spoglądać w przyszłość niż upajać się historią. Jednak dzięki wydarzeniom, rozwojowi i doświadczeniu z ubiegłych 40 lat staliśmy się tym, kim jesteśmy dzisiaj: dużym, stabilnym przedsiębiorstwem z tradycjami i z wizją na przyszłość. Współpracujemy z wiodącymi producentami z branży meblowej w Polsce i Europie.

Nasza Firma istnieje na rynku od ponad 40-tu lat, działając do września 2019 roku pod nazwą Wietpol.

Poprzez cały okres naszej działalności, realizowaliśmy projekty dla wielu branż, w tym w szczególności w sektorach: lotniczym, motoryzacyjnym, wydobywczo-wiertniczym, rolniczym oraz meblowym.

W ostatnich latach skoncentrowaliśmy się głownie na produkcji akcesoriów meblowych. Stelaże, mechanizmy sof, foteli, zagłówków i podłokietników, podstawy meblowe, podstawy obrotowe, elementy konstrukcyjne do mebli — to tylko niektóre z naszych propozycji z szerokiej gamy oferowanych produktów.

Oferujemy rozwiązania opracowane przez naszych inżynierów jak również realizujemy spersonalizowane zamówienia wdrażane przy współpracy z klientem i jego biurem projektowym. Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który wraz z doświadczonym i kreatywnym zespołem, pozwala nam na wdrażanie nowych, tańszych technologii i rozwiązań technicznych.

Nasza filozofia produkcji w połączeniu z długoletnim doświadczeniem, czyni z nas wiarygodnego partnera w biznesie i pozwala nam na realizacje Twojego projektu na czas, w budżecie oraz w najwyższej jakości.

×

Koszyk